הפקולטה לעיצוב

שנקר

עכשיו

הפקולטה לעיצוב

ברוכים הבאים
למחלקה לתקשורת חזותית.

תקשורת חזותית היא ה-״א׳-ב׳״ של העולם החזותי הסובב אותנו. כל מילה כתובה, כל שלט, כל אריזה, אפליקציה, קמפיין במרחב הפיזי או הווירטואלי, כל משחק מחשב ואפילו דו״ח תנועה – כולם נדרשו לעיצוב – וזוהי תקשורת חזותית.

המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, שואפת למצוינות מקצועית ואינטלקטואלית כאחת: אנו מקנים לסטודנטים הבנה נרחבת בכל התמחויות העיצוב החזותי ומעודדים יצירתיות, מקוריות ורגישות למאפיינים הצורניים והעיצוביים של המציאות.
עיצוב גרפי, טיפוגרפיה, לטרינג ועיצוב גופנים, לימודי מיתוג ופרסום, איור, קומיקס, אנימציה וקולנוע, עיצוב בתנועה למסכים ואינטרנט, עיצוב משחקי מחשב, עיצוב אריזות, מוצרים פיזיים ודיגיטליים, עיצוב בתלת מימד בהקשר למקום פיזי או רעיוני ועוד, את כל אלה לומדים הסטודנטים במהלך ארבע שנות הלימוד.

המחלקה מאפשרת גישה למגוון רחב של התנסויות ולימודים מעשיים, תיאורטיים ותרבותיים. הסטודנטים במחלקה מקבלים כלים להתפתחות אישית כיוצרים ייחודיים, תוך כדי התייחסות לסביבה בה הם לומדים וחיים: הסטודיו, העיר, החברה, המדינה, עולם הכלכלה והתעשייה.

הלימודים בשנים א' ו-ב' עוסקים ברכישת כלים בסיסיים של מקצוע התקשורת החזותית, בהקניית תהליכי עיצוב והבנתם, ופיתוח מיומנויות מקצועיות. בשנים ג'-ד' הסטודנטים לומדים להשתמש בכלים שרכשו בשנתיים הראשונות ומפתחים בעזרתם את נקודת מבטם כאנשים יוצרים במסגרת קורסים תמטיים וקורסי מעבדה הממשיכים לעסוק בפעולות העיצוב כפעולה יצירתית המשרתת רעיון או ככלי לביטוי אישי.

במחלקה קיימים שני מסלולים – מסלול תקשורת חזותית רב-תחומי ומסלול עיצוב מוצרים דיגיטליים

אני מזמין אתכם לבוא לשמוע, לשאול ולהתייעץ.

אסף חנוכה, ראש המחלקה.